27 Finał WOŚP w Oławie - konferencja prasowa



dodano: 04-01-2019
tak 6 nie 4
podoba mi się:


Subskrybuj


Waszym zdaniem (opinii: 2. )



autor:


(25-01-2019) ~ gość
Ciekawe skąd kościół dorobił się takich majątków - z tacy???
(23-01-2019) ~ ddd
Panie Rolf bez epitetów proszę paweł jest jaki jest a na pewno zdrowy na umyśle nie jest ....nie zasługuje jednak na epitety już bardziej na litość .
Komentarze na OSI (opinii: 20. )

(04-01-2019) ~ P@weł
Cudownie poczęty, zrodzony z aniołów i łona niebieskiego, niepokalany w myśli, mowie i uczynku, nasz ty święty ambasadorze jedynej prawdy Rolfie. A jeśli remont kościoła, który jest zabytkowym przybytkiem finansowany jest ze skarbu państwa to nie jest to finansowanie kk, a tym samym powiększaniem wartości majątku "watykańskiego", bo do kogo należy mienie kościelne, do księdza proboszcza czy bezdomnego Stanisława? Finansowanie nauczania...? Nauczania czego, religii? A może zamiast religii wprowadzić naukę gry na grzebieniu, to też jest rozwojowe choćby muzycznie. A czy nauczanie religii czyli wyznaniowa indoktrynacja nie jest działaniem na rzecz kk i nie przynosi to wymiernych korzyści "watykanowi"? Jeszcze raz pytam, do kogo należą kościoły, grunty na których stoją, zaplecza kościelne w postaci hektarów ogrodów, plebanii itd. Należą do państwa, gminy, prywatnego podmiotu, czy zwyczajnie do Watykanu?! A wspieranie w/w dóbr w postaci dotacji finansowej nie jest wspieraniem kk...?
Rolf hipokryto, przestań twierdzić, że czarne jest białe. Czarne jest czarne i samo sobie wystawia niegodną laurkę.
(04-01-2019) ~ Ronin
Do ofiary kościelnej pedofilii z klubu ronina. Uważasz że tylko chodzący na religię potrafią oddzielać dobro od zła? Moralność istniała zanim leniwy stolarz z jerozolimy czy betlejem wymyślił swoją religię. Nie wszystikm odpowiada nauka wspierana wsadzaniem rąk do majtek. A tym się zajmują głownie wasi czarni moraliści.
(04-01-2019) ~ Rolf Michałowski
Durna złośliwa małpo z nicku P@awła, od której tenże P@weł pochodzi, jak sam przyznaje! Jak zwykle powtarzasz łgarstwa za Postkomunistycznymi i POstbolszewikimi mediami, które bezczelnie łżą i manipulują. Wydatki na uczelnie, kształcenie, czy na remont zabytków, nie są finansowaniem Kościoła Katolickiego.
(04-01-2019) ~ popcorn
~ P@weł, jeżeli dyskutujesz o Funduszu Kościelnym podaj jaka jest druga strona medalu

www.gosc.pl/doc/1574146.Unikatowy-raport-o-majatku-koscielnym./2

wg. tego raportu państwo nadal nie oddało kościołowi po przejęciach za czasów PRL nieruchomości o powierzchni większej niż powiat oławski, ile wpływa do budżetu z tytułu ich użytkowania?

państwo podjęło próbę uregulowania rozbierzności ale rozmowy zostały zerwane przez Boniego...
(04-01-2019) ~ do P@WŁA
Jasne ,masz rację , tylko niektórzy nie chcą albo udają ,ze nie rozumieją ale jeszcze troszkę !
(04-01-2019) ~ Do Rolfa
Jak chcesz , to wspieraj sobie ten skorumpowany i spedalony kler. Nikt ci tego nie zabrania! Dość twojego jończenia i ujadania człowieku przestań wreszcie mącić i uświadamiać wszystkich . WOŚP tak ale bez Owsiaka i bez Nkogo jeszcze wszędzie węszysz sitwy i układy , opamiętania człowieku ! Czy ty jesteś poważnym człowiekiem , WOŚP bez ciebie , pis bez TVP, PKO , strażaków , policji i Bóg wie jeszcze czego świetnie sobie radzi ! Niepotrzebni jesteście , nie wspierajcie i nie obrzucajcie wszystkich w koło błotem! Wspieraj sobie swój CARITAS, RYDZYKA i kogo jeszcze sobie żywnie życzysz , ale od JURKA WARA!, wiem że to boli chcielibyście mieć kontrolę nad nim ! Niestety twoi idole też się nie są do końca fer . Nie uświadomisz tu nikogo wiec na nic te twoje wywody !Nie chcesz wspieraj twierdzę Toruńską bo ona w odróżnieniu do OWSIAKA nie dała na żaden cel ani grosza !
(04-01-2019) ~ P@weł
Zapomniałem dodać

www.gov.pl/web/mswia/fundusz-koscielny
(04-01-2019) ~ P@weł
Rolf, czytaj:
www.rp.pl/Kosciol/307269891-Fundusz-Koscielny-rekordowo-wysoki.html

nto.pl/ile-panstwo-doplaca-do-kosciola/ar/4494371

www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/fundusz-koscielny-finanse-kosciola-zus,241,0,2412017.html

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23819582,rekordowe-wydatki-funduszu-koscielnego-na-remonty-wydano-juz.html

Nadal uważasz, że Państwo nie dotuje kościoła z naszej wspólnej kasy, a jak to się ma w porównaniu z kwotami przeznaczonymi na NFZ, szkolnictwo, policję, remonty dróg w tym obwodnicę Oławy, walkę ze smogiem...?
(04-01-2019) ~ Rolf Michałowski
Znowu odezwała się głupia i złośliwa małpa z Nicku P@wła. Oczywiście znowu rozprzestrzenia małpie kłamstwa. W Polsce państwo nie finansuje Kościoła Katolickiego, ani żadnego innego. W Niemczech np. tak jest, ale w Polsce nie. Kościół finansuje się z dobrowolnych datków lub z własnej działalności gospodarczej. Więc głupia złośliwa małpo, wyłaź z tego P@wła i wracaj do dżungli, albo do Moskwy.

Co do Owsiaka, to chodzi o to, że on wyprowadza do własnej kieszeni sporą kasę ze zbiórek wolontariuszy, którzy naiwnie wierzą w to, że wszystko, co zbiorą, pójdzie na sprzęt medyczny, czy inne charytatywne cele. Część tego, co w pocie czoła i z wielkim poświęceniem zbierają wolontariusze WOŚP trafia do prywatnych firm Owsiaka i na organizację masowych imprez demoralizujących i deprawujących naszą młodzież.

A więc WOŚP - TAK, ale Owsiak i jego sitwa - NIE i koniec!
(04-01-2019) ~ P@weł
Datki wpłacane na WOŚP są dobrowolne. Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału w zbiórce, chcesz dajesz, nie chcesz nie dajesz, więc o co cała ta g*wnoburza - Owsiak taki, Owsiak sraki. Zupełnie inaczej wygląda sprawa płacenia podatków... czy chcesz, czy nie chcesz płacić musisz, a pieniądze te wpływają min. na "watykańskie" konto, czego JA nie chcę. Reasumując. Owsiakowi dasz lub nie, a na kościół płacisz obligatoryjnie. I co, to jest w porządku...?
(04-01-2019) ~ popieram WOŚP
Lewacy, prawacy - durne barany dzielą Polaków. WOŚP przetrwało już tyle lat i przetrwa wasze kolejne ujadanie,
wiec przestańcie jątrzyć. Obrażacie Owsiaka , ale on sobie poradzi, po prostu was ignoruje , obrażacie wolontariuszy którzy czekają cały rok na kolejny koncert wypływający z głębi serc tych którzy wspierają bezinteresownie zakup sprzętu medycznego który ratuje ludzkie życie i wasze też!.
(04-01-2019) ~ oławiak
Chciałbym zaznaczyć iż temat jest o kolejnym już finale WOŚP w POLSCE! Nie róbmy z tego polityki ,chamstwa itd . Od tego są inni specjaliści , którzy mam nadzieję ,że nie będą już zatruwali nam tematu ! Brawo cieszmy się z kolejnego finału u nas w Polsce i mam nadzieję ,że uda nam się i całemu sztabowi i wszystkim wolontariuszom w Polsce ustanowić kolejny rekord! Trzeba mieć jaja i łeb nie byle jaki na karku aby przez tyle lat tak pomagać ludziom i prowadzić taką wielką akcję znaną na całym świecie!
(04-01-2019) ~ Klub Ronina
Te! Ronin! Nie odróżniasz lewicy od lewactwa? Idź do szkoły podstawowej, tam możesz się nauczyć odróżniać te dwa pojęcia. Francją dawno już nie rządzi lewica, tylko oligarchiczne lewactwo. Lewica jest teraz na ulicach w żółtych kamizelkach, notabene razem z prawicą. Tak to jest, jak ktoś nie chodził na religię – nie potrafi odróżnić dobra od zła, a co dopiero lewactwa od lewicy. I nie używaj w takich bolszewickich komentarzach Nicku Ronin, bo Klub Ronina skopie ci tyłek, jak babci ogródek.
(04-01-2019) ~ do Popcorn
Super ! wypowiedz tak powinno być . Nie wieszać psy jedni na drugich . Jednak bardzo wiele zawdzięcza moja rodzina Owsiakowi , to widać było gdy mój malutki synek był w potrzebie w szpitalu , co do Caritasu?,hm?bez komentarza!
(04-01-2019) ~ popcorn
~ Ronin, zapytaj ~ Ali czy dobrze czuje się życząc dzieciom choroby?

Widzisz, ta liberalne Europa przeprowadza na sobie eksperyment, który dobrze opisuje propozycja jednego z francuskich polityków "Ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów".
Jednocześnie mocno oddalając się od swoich chrześcijańskich korzeni. Uważasz, że dobrze na tym wyjdzie?

Narodowy socjalizm nie jest ideologia prawicową, trzeba trochę doczytać. Widzisz pedofili na ambonie. A w literaturze sprawdzałeś? Choćby Lewis Carroll, autor "Alicji w krainie czarów"...

Pomagajmy. Promujmy dobroczynność. Nie upolityczniajmy i nie personalizujmy jej.


(04-01-2019) ~ Ronin
A co jest złego w lewacko-liberalnej indokrynacji Jurka Owsiaka? Przypomnę, że to francuscy lewacy jako pierwsi walczyli o 8 godzinny dzień pracy. To ludzie zyjący w liberalnych społeczeństwach tworzą najwartościowe dzieła literackie. To liberalna europa wiedzie prym w inowacjach i rozwoju gospodarczym świata.
Panie Rolfie czego dokonali światowi prawacy? wymyślili i zrealizowali II wojnę światową oraz uniwersalne powitanie wysoko uniesioną prawą ręką które w Polsce politycy z którymi Pan sympatyzuje wykorzystują do zamawiania piwa....Na szczęście ta ideologia którą Pan promuje dociera tylko do paru procent społeczeństwa. Mimo intensywnych działań promocyjnych stojących na ambonach pedofili.
(04-01-2019) ~ Gość
Jak można tak pluć na Owsiaka, wiadomo czyja,sprawa w tym całym cyrku też dam więcej niz zawsze jest mi wstyd że mieszkam w tak obludnej i zakłamanej Polsce,oby dzieci tych co tak psy wieszaja na WOŚP nie musiały korzystać ze sprzętu.Wstyd
(04-01-2019) ~ Ali
Oby dzieci tych którzy plują z zazdrości i nienawiści zostały zmuszone do skorzystania z tego sprzętu to jedyna metoda aby się czegoś w swoim nędznym życiu nauczyli... widząc internetową nagonkę na Orkiestrę złożę intencję do puszki znacznie większą od planowanej. Pozdrowienia dla wszystkich współpracujących z WOŚP
(04-01-2019) ~ do Oli
Brawo Ola , tak trzymać , hojna jesteś , niech kto chce da ile może , nikt nikogo do niczego nie zmusza! To jest bardzo szczytny cel od wielu lat i bardzo dobrze ,ze PIS , nie trzyma na tym łap, nie wolno nigdy do tego dopuscić!
(04-01-2019) ~ Ola
Ja dam w tym roku. Jedną stówkę by wspomóc orkiestrę, a druga by wkurzyć Kaczyńskiego :)))))))))))


OLAWA.TV - 27 Finał WOŚP w Oławie - konferencja prasowa

W dniu 4 stycznia na oławskim Rynku odbyła się konferencja Sztabu WOŚP, na której organizatorzy przedstawili jakie atrakcje zostały przygotowane na tegoroczny 27 Finał , który odbędzie się w dniu 13.01.2018.
Dodatkowo uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, także zaprosili do wzięcia udziału w tegorocznym finale do budynku szkoły, w którym w dniu 11 stycznia będzie czekało mnóstwo atrakcji.

-> czytaj więcej na OSI - OLAWA.INFO

Wiadomości



Forum




Relacje video, reportaże i transmisje na żywo wydarzeń powiatu oławskiego.

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | redakcja | mapa strony | reklama | Od 2007 roku YT: olawa24