Mieszkania Plus w Oławie - konferencja prasowadodano: 27-02-2019
tak 0 nie 1
podoba mi się:


Subskrybuj


Waszym zdaniem (opinii: 1. )autor:


(04-03-2019) ~ gość
Czy Andrzej Mikoda nadal jest zastępcą burmistrza, jeśli tak, co na to PO, przecież w mieście mamy koalicję BBS-PiS?
Komentarze na OSI (opinii: 20. )

(27-02-2019) ~ Stowarzyszenie
Popieram hasło „stop nienawiści”. Jednak nie zgadzam się z tymi, którzy sami siejąc wściekłą nienawiść do PiS, do aktualnego rządu, do patriotów, do Narodu Polskiego i ostatnio do USA i do Żydów, twierdzą, że to zwolennicy PiS rzekomo posługują się mową nienawiści. To jest już bardzo stara bolszewicka metoda, projekcji swoich złych zachowań na przeciwników, czyli na tych, którzy walczyli z bolszewizmem, potem z komunizmem, a dzisiaj walczą z POstkomunistami. Wskazywanie i nazywanie po imieniu złodziejstwa, oszustwa i zdrady nie jest żadną mowa nienawiści.

Jedni nazywają to odwracaniem pojęć, inni odwracaniem kota ogonem, a jeszcze inni wprost POstbolszewickim załganiem.

Chętnie podyskutuję z każdym, kto ma inne zdanie, bo to jest najlepszy sposób na wszelki rozwój. Jednak każde inne zdane powinno być oparte na faktach i prawdziwych przesłankach, a nie na kłamstwie, anipulacji i POstbolszewickiej propagandzie, co niestety ma miejsce u moich adwersarzy, przy czym jest to najwyżej dwóch POstkomunistycznych hejterów, piszących tu i tam pod różnymi Nickami. Są też inni, którzy przyznają mi rację.

Złodziejstwo, oszustwo, rozkradanie budżetu, rozszabrowywanie gospodarki, służenie obcej agenturze i obcym koncernom oraz wpędzanie olbrzymiej większości społeczeństwa w nędzę i demontaż polskiej gospodarki NIE JEST INNYM ZDANIEM, z którym można dyskutować. Z przestępcami i zdrajcami się nie dyskutuje, tylko stawia się ich przed sądami.

Co do Burmistrza Oławy, to trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że stał on dotychczas na straży interesów lokalnej POstkomunistycznej mafii, a ostatnio osobiście podpisał pismo zawierające wierutne bezczelne kłamstwo (zobacz zakładki „Oszuści pod szyldem SPAR w Oławie” i „Ulice mafii Frischmanna” na stronie „stanowice-marcinkowice.hpage.com”).
Jest nadzieja, że teraz w koalicji z PiS-em Burmistrz odstąpi od takich praktyk i zacznie wprowadzać w Oławie Dobrą Zmianę, na korzyść wszystkich Mieszkańców. Nadzieja ta jest jednak słaba, bo oławski PiS Brezdenia zawsze dotychczas też wysługiwał się lokalnej POstkomunistyznej mafii. Czy to się zmieni? Zobaczymy.

Wiek Burmistrza nie ma tu nic do rzeczy. Komuniści zapewnili sobie przy „okrągłym stole” pozostanie u władzy, przejęcie majątku narodowego w ich prywatne ręce i bezkarność nie tylko za ich zbrodnie, ale też za przekręty gospodarcze w przyszłości. Władza ta, razem ze zrabowanym majątkiem, jest przekazywana przez komunistów z pokolenia na pokolenie, więc jeśli ktoś ma nawet tylko trzydzieści lat, to może być POstkomuchem pełną gębą. Wyraźny obraz tego przekazywania najgorszych ludzkich cech z pokolenia na pokolenie mamy w środowiskach prawniczych i w służbach specjalnych.

Ponadto, POsowiecka agentura, która jest w Polsce ciągle jeszcze bardzo mocna, bardzo dba o to, aby potomkowie oryginalnych komunistów nie zboczyli z tej, wyznaczonej im drogi.

Mowa nienawiści ma miejsce wtedy, kiedy ktoś o Żołnierzach Niezłomnych (Wyklętych) mówi „bandyci”, kiedy Schetynescu mówi publicznie, że PiS to szarańcza, albo kiedy ktoś mówi, że Naród Polski jest winny holokaustu, bo to wszystko jest nieprawdą i służy wyłącznie sianiu nienawiści do tych, którzy nie pozwalają już rozkradać setek miliardów każdego roku.
Mową nienawiści jest też wciskanie ludziom ciemnoty, że Rolf rzekomo obraża każdego, kto ma inne zdanie, bo to nieprawda. Prawda jest taka, że nazywam po imieniu tych, którzy publicznie łżą, albo manipulują faktami, broniąc złodziei, oszustów i zdrajców.

Rolf Michałowski
(27-02-2019) ~ STOP NIENAWIŚCI
Jak ja lubię jegomościa za te merytoryczne komentarze, akurat aktualnie w temacie Mieszkanie Plus w Oławie(?) Jedzie ,,ostro po bandzie" jak to mówią młodzi ludzie. Cyt,...Faszystowskie, prokremlowskie i antysemickie, brednie tu wypisujesz, zapluty antypolski hejterze na kremlowskim żołdzie. Czy można się obrażać na takie wpisy wychodzące z głębi serca i miłosierdzia do drugiego człowieka ? Ile serca wkłada w te komentarze poparte faktami(?) Najważniejsze , że tylko szanowny jegomość wierzy w te swoje argumenty. No cóż, jego adwersarze się tylko nakręcają w tej dyskusji i tak rodzi się mowa nienawiści.Niech jegomość sam sobie odpowie dlaczego tak jest?

Czytałem list w GP do rajców miejskich w sprawie podjętej jednogłośnie także głosami radnych PiS (partii której jest pan zagorzałym zwolennikiem) uchwały przeciwko mowie nienawiści. W pełni popieram tą inicjatywę, bo zbyt wiele na naszych lokalnych portalach społecznościowych nienawiści do drugiego człowieka tylko dlatego, że ma inny poglądy. Aby zdefiniować nienawiść i pogardę do drugiego człowieka nie potrzeba wyższego wykształcenia -nienawiść to jest nienawiść i nie ma co tu dywagować. Co mnie zastanawia - tak już na poważnie; dlaczego władze miasta są określane jako postkomunistyczne, przecież burmistrz należy do średniego wiekiem pokolenia oławian( 46lat) i nie ma nic wspólnego z komuną. Kiedy wybuchł stan wojenny miał niewiele 9 lat, więc jak można go zaliczyć do postkomunistów? Czekam na reakcję radnych a także burmistrza , bo jeżeli zbagatelizują treść tego listu to zgodzę się z określeniem jegomościa ,, bezradni radni".

Tak na marginesie -czy program Mieszkanie Plus w Oławie to też sprawka postkomunistycznych agentów kremlowskich?
(27-02-2019) ~ Przepraszam za pomyłkę w imieniu.
To żadne wytłumaczenie ale tak korekta wyszła. To nie powinno się zdarzyć i przepraszam Panie Rolf.
(27-02-2019) ~ Uczmy się dyskusji.
Tak czytam te komentarze,i mam jedno pytanie do W.Cz. Pana Rola. Mianowicie czy dopuszcza Pan taka możliwość, z e ktoś ma inne zdanie od Pana,a przy tym nie jest:ujęciem w linii prostej,postubekiem,członkiem mafii,członkiem postkoministycznej mafii i/lub sitwy,opłakanym hejterem. Pytam bez złośliwości.,z Pana wpisów wynika,że każdy o odmiennych poglądach jest jednym z w/w. To już drogi Panie spełnia warunki dla mowy nienawiści. A zapomniałem jeszcze osoba nie zgadzając się we wszystkim z Panem może być idiotą lub debilem. Życzę miłego dnia.
(27-02-2019) ~ Issak Soltzman
Polski korespondent w Berlinie Cezary Gmyz zauważył, że na jednym z niemieckich kin widnieje zdjęcie Czesi Kwoki – Polki, która została zabita w obozie koncentracyjnym Auschwitz. Problem w tym, że autor banera wyraźnie sugeruje, że była to ofiara Shoah, w domyśle Żydówka....

jesteście Rolf zakłamani --- wy żydzi antypolonizm wysysacie wiesz z kąd ....

aaaaa jeszcze oficjalne dane z państwa Izrael Polacy są bardziej nielubiani od Niemców --- to oficjalne badanie z 2018(27-02-2019) ~ Issak Soltzman
ok ale Rolf każdy wie ,że w pierwszych słowach skierowanych do prezydenta Polski na ostatniej konferencji w Polsce wiceprezydent USA zwrócił się z pytaniem o spłatę zadłużenia wobec Izraela za zrabowane przez Polskę mienie żydowskie i holokaust jaki dokonali na narodzie żydowskim Polacy razem z nazistami ...
(27-02-2019) ~ popcorn
dla tych którzy największy problem w obecnym systemie rządzenia widzą w długu i rozdawnictwie socjalu:
ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Government_finance_statistics/pl#D.C5.82ug_publiczny

proszę sobie porównać jak to wygląda na tle innych krajów europejskich, jaki tam mają socjal, jakie prognozy wzrostu... jakie problemy ma społeczeństwo...

później proszę zrozumieć, że te pieniądze nie są zakopywane w słoiku tylko wracają do obiegu i dzięki temu też buduje się mieszkania, świadczy usługi, młodzież się rozwija...

mówicie patologia wzrasta, proszę pokazać badania jednoznacznie dowodzące, że tak jest

nie stać nas? a kto tak sądzi? dlaczego nie mówi tego Włochom, Francuzom, Portugalczykom czy Grekom ale od kilkudziesięciu lat poucza w ten sam sposób Polaków?

na koniec proszę sobie przypomnieć kultowe wystąpienia opozycji z ostatnich dni jak to PiS ukradł ich pomysły i dzięki nim będzie doprowadzał kraj do bankructwa

... później można nadal kontynuować bajki o przekupnym społeczeństwie i wszechwiedzącej opozycji która w zgodzie z wytycznymi UE i WHO nie tylko uratuje nam skórę ale wyprowadzi na światłych Europejczyków


(27-02-2019) ~ Rolf Michałowski
Brawo „Gościu”! Sam przyznajesz się do nienawiści. Jak widać, nie masz elementarnej wiedzy o karmie i o tym, jak nienawiść wraca zwielokrotniona do tego, który ją wytwarza i emituje. Ja nigdzie nie napisałem, ani nie powiedziałem, że odczuwam jakąś nienawiść do kogokolwiek, a jedynie wskazuję kłamstwa, manipulacje i szkodzenie Polsce i nazywam po imieniu tych którzy się tego dopuszczają, bez żadnej do nich nienawiści.
(27-02-2019) ~ Gość
Czy wy jesteście normalni,czy tak ma wyglądać wolność słowa wypowiedzi.Czy wszyscy muszą rozumować na poziomie Rolfa! i wszyscy muszą być za PiS, właśnie dlatego ich nie nawidze za tą nienawistną propagandę.Nikt nie jest przyspawany do stołka na zawsze jak sobie wyobrażają .Rolf nie odpowiedziałeś na bardzo wiele pytań zadanych przez tak bardzo znienawidzonego przez ciebie Oławiaka.Jak zwykle jad,wyzwiska,obelgi i za to was nienawidzę.Bo ktoś inaczej myśli.Dykttura w Polsce minęła to wolny kraj i każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów.
(27-02-2019) ~ Rolf Michałowski
Faszystowskie, prokremlowskie i antysemickie, brednie tu wypisujesz, zapluty antypolski hejterze na kremlowskim żołdzie.

Nie mamy żadnych zobowiązań wobec nikogo, a już z całą pewnością nie za holokaust, którego sami jesteśmy ofiarą. Za holokaust odpowiadają Niemcy, a za zabór prywatnego mienia po1945 roku odpowiada Rosja.

My, Polacy, jako naród i jako państwo, nigdy nie zabraliśmy nikomu żadnego mienia. Wręcz odwrotnie, to nasze mienie zostało rozkradzione najpierw przez Niemców, a potem przez Rosjan. Do roku 1991 terenem należącym dziś do Polski rządzili Rosjanie i ich pachołki z PZPR (Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji, jak to ktoś kiedyś trafnie zdefiniował).

A ty, posowiecka zarazo, robisz wszystko, a przede wszystkim łżesz w żywe oczy, jak bura suka, żeby popsuć znakomite dziś stosunki Polski z USA, ale nic nie wskórasz. Za głupi jesteś i za cienki.
(27-02-2019) ~ Do Rolfa Oławiak
Wiedziałem szkoda faktycznie z tobą dyskutować zmanierowany i zepsuty do szpiku kości , fanatyczny obrońca który potrafi każdego zmieszać i porównać wpis jego poniżej!
Co do programu dotyczy innych a co wam tak zależy na tym programie , nie nadal nie pasuje że powstała koalicja spokojnie na bank nie bedą to kolejne obiecanki które będą w dalszym ciągu zadłużać nasz kraj spokojna głowa , nie tędy droga !!!! Nie wszyscy mają jednakowy tok rozumowania dali mi to zagłosuję na na nich może jeszcze raz dadzą -żałosne
(27-02-2019) ~ Issak Soltzman
co nas Hiszpania jeśli mamy do zapłacenia 300 miliardów $ dla żydów za holokaust i mienie pożydowskie jakie zabraliśmy żydom i wicepremier USA oficjalnie upomina się o spłatę zadłużenia wobec Izraela .... co za mydlenie ...? Szwajcaria równ ież wypłaciła żydom odszkodowanie właśnie po napomnieniu USA....
(27-02-2019) ~ popcorn
W Hiszpanii premier zapowiedział, że zwróci się do Brukseli o arbitraż w sprawie Katalonii, zaraz po tym stracił całkowicie poparcie i został zmuszony do rozpisania wcześniejszych wyborów.
U nas?
Opozycja zamiast zaprezentować społeczeństwu przekonywujący program, konkurencyjny w realizacji do obecnie rządzących torpeduje zmiany niekończącymi się skargami do UE, sądy, konstytucja, puszcza, dziki, mierzeja... Za ekspertów od ekonomi wieszczących upadek kraju pod rządami PiS uchodzą ci sami którzy gdyby prawo i społeczeństwo na to pozwoliło utopiliby nas w strefie EURO na warunkach Merkel...
Czyż nie panie Balcerowicz, panie Petru?
Tak, że tak Państwo huraeuroentuzjaści, postkolonialsi... dla Was największy problem to "Bóg, Honor, Ojczyzna" i strach przed "wszędzie obecnym" faszyzmem z wafelków.

(27-02-2019) ~ Rolf Michałowski
Tyle nienawistnego i załganego bełkotu, co tu u tego „Oławiaka”, nie było tu już dawno. Widać d… pali się POstkomuchom i widzą już, że już nigdy żadnych wyborów nie sfałszują i nie zmanipulują ludzi, żeby „wygrać” jakiekolwiek wybory. Widzą też, że przyjdzie im stanąć przed sądami za ich złodziejstwo, oszustwa i zdrady i mają rację. Tak będzie. Już tak jest, już wielu z nich siedzi w aresztach, oddają immunitety i otaczają się adwokatami typu Giertych.

Oczywiście nie będę podejmował polemiki z załganym bełkotem kolejnego pokolenia UB, bo to nie ma żadnego sensu. Można takiego pokroić na kawałki i każdy jego kawałek będzie jeszcze krzyczał antypisowskie i antypolskie hasła. Takiego już nikt i nic nie naprawi, bo to tak samo, jakby z gnoju chciał zrobić świeżą, pachnącą słomę.

Inny przedstawiciel kolejnego pokolenia UB dla potrzeb swojej propagandy zrobił ze mnie Żyda, a co mu tam. Byle dokopać znienawidzonemu pisowcowi, niech ma. Nie pozwala kraść, to Żydem w niego, bo niektórzy nienawidzą Żydów i wydaje im się, że jak kogoś nazwą Żydem, to robią mu jakąś krzywdę. Co za bezdenna głupota.

Jedno trzeba tu o takim postbolszewikim pomiocie powiedzieć. Na utrzymywanie POstkomunistycznych mafii i na zyski obcych koncernów chętnie płacili podatki i nie żal było im setek tysięcy miliardów z budżetu, ale te 40 miliardów na 500+, to już płacić nie chcą, bo to ponoć rozdawnictwo. PO i PSL nie rozdawały przecież mafiom i obcym koncernom ani grosza, to PiS rozdaje, tyle że nie mafiom i obcym koncernom, a Polakom, szczególnie tym najbiedniejszym i nie rozdaje, lecz przyznaje w ramach obowiązującego prawa.

Nie mogą już rozgrabiać i rozkradać Polski i stąd ten wściekły jazgot. Skończyło się dla was Eldorado i nigdy już nie wróci. Za to Polska będzie się dalej dynamicznie rozwijać, jak przez te ostatnie trzy lata, a ludzie będą żyli godnie za swoją pracę, bez potrzeby emigrowania za chlebem. Za kilka lat Polska będzie potęgą gospodarczą i miejscem godnego bytu, a wy będziecie mogli to podziwiać zza krat. Amen.

(27-02-2019) ~ popcorn
Oławiak, chcesz gonić Niemców i głosować na polityków którzy chcieli nas już kilka lat temu wprowadzić do strefy EURO?
poczytaj pb.pl/19-bln-eur-zarobily-niemcy-na-wspolnej-walucie-954298, zwróć uwagę na kwoty... gdzie byliby teraz Grecy gdyby mieli drachmę wychodząc z kryzysu?

Żeby było jasne, euro niesie ze sobą korzyści ale wprowadzone wg zasad na których wszystkie strony zarabiają. Tego niestety nie zauważają huraeuroentuzjaści...(27-02-2019) ~ Do Rolfa Oławiak
To nie jest żadna dobra i praworządna zmiana , która na lewo i prawo rozdaje nasze pieniądze podatnika! To nie są ich pieniądze tylko nasze szarych obywateli, których na siłę usiłuje się przekabacić iż rząd daje. Żaden rząd nie ma swoich pieniędzy Niech sobie pensyjki utną np. w NBP i inni biedacy Gowin któremu nie starcza do pierwszego!Idąc Grecką drogą i zadłużając trochę piszesz aby załatać luki . No bez przesady żaden rząd nie zadłużył tak Polski jak obecny , to jest skandal! Nie ma dla pielęgniarek , rezydentów, pracowników cywilnych sądów, nauczycieli , niepełnosprawnych, rolników i bóg wie jeszcze jak grupa zawodowa się upomni o swoje w maju ale na czyste rozdawnictwo i kupowanie sobie w ten sposób elektoratu to jest ! Dla samych siebie też mieli jak Szydło mówiła- te nagrody im się należały ! Oj chłopie nawet w twoim Niemieckim Państwie takie dobrobytu nie ma! Nie tędy droga . Wracając do tematu mieszkania+ - to ile już powstało takich mieszkań w Polsce a ile Mateuszek kłamczuszek obiecał !- i co ja mam w to uwierzyć człowieku. Temat u nas w mieście znany jest juz od co najmniej 2 lat i co dopiero w 2020 , w pierwszej połowie roku może ruszy? Pomijając już fakt pseudo obwodnicy czy mostu na Odrze sza! , temat ucichł a wojewoda nabrał wody w usta i nie chce rozmawiać na ten temat . Wiem bo utrzymuję bardzo dobry kontakt z osobami , którzy są na bieżąco! Abstrahując już od tematu jaką to ty partię wolisz i tylko ich bo tylko oni i nikt inny może zaprowadzić porządek i ład w regionie i w kraju! Patrząc wyłącznie z twojej perspektywy to nawet Edward Gierek na taką skalę i w tak krótkim czasie. Za wszystkie te benefity typu ++++++, przyjdzie nam wszystkim podatnikom zapłacić i to będzie bardzo gorzki orzech do przełknięcia. Jasne ja też jestem za tym aby utrzymać program 500+ ale nie na takich zasadach i nie dla wszystkich! Jeszcze ponad rok temu minister informowała iż nie stać nas na 500+ na pierwsze dziecko itd. Nagle kiedy jest podwójny rok wyborczy to te miliardy się znalazły na wszystko , wierzysz w to ?Ot taka polemika trzeba ciemnocie dać kolejną kiełbasę wyborczą aby połknęła haczyk aby nas od koryta nie odsunęli bo nam PISOWI się należy bo spełniamy obietnice a inni nie! Skoro w ten sposób chcemy zapewnić sobie władzę budując zaufanie, i praworządność to ja cie przepraszam ale nawet w twoich Niemczech takiego dobrobytu nie było i nie będzie a nie dogonimy go za nawet 100 lat! Potrafiłeś mnie nie raz zmieszać i nie tylko mnie z błotem ale już taka twoja natura cóż jak to mówią przyroda i olewam to bo jeszcze raz ci napiszę że ani mi do PO a tym bardziej do PIS . Z komuną czy post komuną nie wiele mam wspólnego bo za Gierka to srałem w pieluchy i wiem to z opowiadań itd. Póżniejsze czasylepiej aż do dziś i dlatego twoje obelgi w stosunku do mnie i mieszanie mnie z PO czy innymi partiami są bezpodstawne... Jednak mam już swoje lata i rozum i widzę co się dzieje z zwłaszcza przez ostatnie3 lata! Czy Oławianom, Polakom żyje się lepiej? No w jakimś stopniu na pewno tak ale nie jest to tylko i wyłącznie zasługą twojego ulubionego PISU ! To na razie tyle a czas pokaże czy Polacy wreszcie zrozumieją na czym polega ten wasz dobrobyt i dostatnie programy typu 500+, 13 dla emerytów itd. Prawdą jest iż Polacy zostali otumanieni jaki to dobroduszny jest rząd obiecali i dali a tamci to nie sitwa, układy, agenci , ubecy brak mi czasami słów na epitety jakimi się posługują i okłamują W miastach małych prowincjach typu Oława i inne wioski większość nawet nie wie nie zdaje sobie sprawy albo udaje ciemnotę! Mnie martwi jedno aby dogonić twój kraj Niemcy idąc tą drogą to dojść możemy jedynie w stronę Grecji i do niej nam już blisko! Zrozumiałą rzeczą jest iż chciałbyś aby twoje Stanowice, Marcinkowice były bez skazy i na najwyższym poziomie i aby tobie i wam żyło się jak najlepiej bo tam mieszkacie , każdy tak chce ale tak się nie da ! Doskonale o tym wiesz bo po co byś wyjeżdżał do Niemiec , a teraz na stare lata powróciłeś i co nagle poczułeś się obywatelem Polski tak! Węsząc na każdym kroku układy , ubeków , sitwę , komunę , to po co do komuny wróciłeś? Rozpisałem się jak nigdy w stosunku do ciebie i wiem że swojego zapatrywania nie zmienię i twojego nastawienia nie tylko do mnie bo ci nie po drodze . Komu nie po drodze z PIS , należy wyciszyć, zamknąć , udowodnić jakąś korupcję , układ byleby więcej nie ujadał, a może nawet dać jakieś pieniążki typu +++. Tak i wreszcie będzie spokój ! Na koniec ostatni fakt dziwny , nie uważasz ?Kto pluł na flagę unijną , kto ją wyprowadził z ministerstw, parlamentu, kto wypowiadał słowa że flaga unijna to szmata a teraz zapiera się jak żaba mułu ,ze to nie prawda. Raptem wszyscy sławetni reformatorzy którzy to wyciągnęli Polskę z dołka z dobrej twojej zmiany pchają się z pierwszych miejsc do Europarlamentu Kto to powiedział że do polityki nie idzie się dla pieniędzy i ja mam w to uwierzyć - BRAK SŁÓW.
(27-02-2019) ~ Rolf Michałowski
Według BKK Niemcy są państwem socjalistycznym, bo wypłacają nie tylko wysoki zasiłek socjalny, ale też dodatek rodzinny na każde dziecko i to o wiele wyższy niż nasze 500+. Tak jak już napisałem poniżej, albo kompletny idiota niemający zielonego pojęcia ani o polityce państwa ani o gospodarce, albo obrzydliwy postbolszewicki hejter. I tyle na ten temat.
(27-02-2019) ~ Issak Soltzman
trzeba być debilem aby rozdawnictwo nazywać inwestycjami ... po co nam kilka milionów zupełnie bezużytecznych urzędników ?? jaka to inwestycja co PIS w pensje dla nich inwestuje ?
Afery typu pensja 60 tys zł miesięcznie dla urzędniczki od p iaru banku państwowego ... to pikuś .... to miliony tłustych leniwych urzędasów to jest tragedia dla Polski i to za czasów kiedy PIS przy korycie.

Rolf fanatyku opcji żydowskiej ... wiem .że z radością chciałbyś utopić Polskę we krwi w wojnie z Iranem ... czytałem ten żydowski bełkot i żądania aby Polacy przepraszali za antysemityzm wyssany z mlekiem matki ... tylko ,że widzisz żydzie Rolfie -- piszesz na tyle dużo ,że aż bije od ciebie antypolonizm przykryty udawanym fanatyzmem jednej dla was żydów słusznej partii PIS .
wiadomo PO opcja niemiecka złodzieje ... PSL postbolszewockie chłopki sprzedawczyki pilnujące KRUS

wy Rolf odchodzicie a w cieniu rośnie młode pokolenie jakiś żydzie Rolf nigdy nie napisałeś nic w temacie Żołnierzy Wyklętych ... w temacie Żydów z UB .którzy ich mordowali ,.,, a bijesz pianę jak wściekły pies w tematach PIS --- i podkreślasz braterstwo z Izraelem ---
(27-02-2019) ~ popcorn
szybka lektura dla tych którym najbardziej przeszkadza wzrost długu publicznego, specjalnie z "opozycyjnego" źródła:
wyborcza.pl/7,155287,23966058,budzet-na-2019-rok-przyjety-przez-rzad-28-5-mld-zl-deficytu.html
ciężko znaleźć pojedyncze wskaźniki które jednoznacznie ocenią stan gospodarki, patrząc jednak na prognozy jakie "świat ekonomii" przedstawiał dla nas po zmianie władzy w 2015 a obecne jego oceny wnioski same się nasuwają...

polityka to bagno i żeby się w nim odnaleźć potrzebne są zgniłe kompromisy, idealiści może w niej funkcjonują ale na obrzeżach i ich głos niewiele znaczy, można na nich głosować, na tych co mają realny wpływ później na naszą sytuację lub powstrzymać się od głosu

koalicja rządząca pod nazwą PiS i to co teraz utworzyła opozycja startując do euro wyborów wg. średnich sondażowych jedyne realne wybory jeżeli mówimy o szansach na zwycięstwo, można ich różnie oceniać z krytyką włącznie... ale proszę bądźmy obiektywni...

PiS ma swój elektorat w czerpiących z socjalu, w rodzinie z dziećmi, w KK - tu kieruje wsparcie... mi ewidentnie brakuje wsparcia dla klasy średniej, zmiany kwoty wolnej od podatku, elastycznego ZUS ( propozycja małego ZUS to typowa propaganda ), wiarygodnej informacji...
co do zaproponowania ma opozycja? krzyk że PiS kradnie jej pomysły i rozwala nimi budżet? politykę jaką prowadzi Trzaskowski w Warszawie? to się Wam podoba? to ma być alternatywa?

BKK, jeżeli dyskutujesz o cenach sprawdź np. wzrost siły nabywczej Polaków ( a nie rwij szaty nad pojedynczą ceną pietruszki )... ile ona w stosunku do średniej europejskiej musiałaby wg Ciebie wynosić żebyś mógł powiedzieć, że stać nas na socjal 500+? od 30 lat słyszę Balcerowicza, że nas nie stać... to kiedy nas w końcu będzie stać? za 50, 70... 100 lat? zadłużonych po uszy Włochów czy Francuzów stać a nas ciągle nie, pełen postkolonializm...

(27-02-2019) ~ Rolf Michałowski
Opcje polityczne w Polsce są tylko dwie. Jedna, to niepodległościowa, sprawiedliwa, rozwojowa i proeuropejska, pod postacią Zjednoczonej Prawicy pod przewodnictwem PiS , a druga, to POstkomunistyczna, która chce powrotu do władzy, zawłaszczonej przy „okrągłym stole” i mająca na celu podporządkowanie Polski obcym mocarstwom.

Innych opcji nie ma, przy czym ta druga nie jest żadną opcją „polityczną”, lecz przestępczą kontynuacją mafii komunistycznej, bez żadnego programu politycznego, poza programem rozgrabiania Polski i okradania Polaków oraz oddania Polski pod zarząd obcym mocarstwom.

Wszystkie inne ugrupowania „polityczne” są jedynie przybudówkami POstkomuny dla zmydlenia oczu, co niezbicie udowadnia powstanie POstkomunistycznej koalicji, pod fałszywą nazwą Europejska, bo prawdziwą koalicję proeuropejską stanowi Zjednoczona Prawica.

Kto o inwestycjach społecznych mówi, że to rzekomo szkodliwe dla Polski „rozdawnictwo”, jest albo kompletnym idiotą, nie mającym zielonego pojęcia o polityce i gospodarce, albo jest hejterem POstkomuny, której PiS zrobił szlaban na rozkradanie budżetu przez POstkomunistyczne mafie i przez zagraniczne koncerny.

Według POstkomunistów, kraje Europy Zachodniej, jak np. Niemcy mają prawo dbać o godne życie swoich obywateli, wypłacając im z budżetu zasiłki rodzinne kilkakrotnie wyższe, niż 500+ w Polsce i zapewniać pracownikom godne zarobki, a emerytom godne emerytury, co w sumie nakręca gospodarkę, natomiast polski rząd takiego prawa ich zdaniem nie ma. Naród ma być biedny, żyć w nędzy i pracować dla obcych koncernów za grosze.

Czy to ma być opcja polityczna?


OLAWA.TV - Mieszkania Plus w Oławie - konferencja prasowa

W dniu 27 lutego odbyła się konferencja prasowa dotycząca budowy mieszkań w ramach rządowego programu Mieszkanie +.

Na konferencji obecni byli przedstawiciele Urzędu Miejskiego i spółki PFR Nieruchomości, która to realizuje tan program na terenie całego kraju.

Ile mieszkań powstanie, jaki będzie czynsz i średnia ich powierzchnia?
Zapraszamy do obejrzenia materiału z konferencji.
-> czytaj więcej na OSI - OLAWA.INFO

WiadomościForum
Relacje video, reportaże i transmisje na żywo wydarzeń powiatu oławskiego.

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | redakcja | mapa strony | reklama | Od 2007 roku YT: olawa24