Briefing w Oławie kandydatów Koalicji Europejskiejdodano: 25-04-2019
tak 3 nie 2
podoba mi się:


Subskrybuj


Waszym zdaniem (opinii: 12. )autor:


(23-05-2022) ~ 🧡 Brandi want to meet you! Cl
1qfe7p
(22-05-2019) ~ Rolf Michałowski
To nie jest żadna „Koalicja Europejska”. Ta nazwa ma ludzi wprowadzić w błąd. To jest KOALICJA KRYMINALNA, złożona z organizacji przestępczych działających pod płaszczykami partii politycznych (PO, PSL, SLD, Nowoczesna itd.). Nie mogę pojąć, dlaczego jedna piąta naszego społeczeństwa jest gotowa głosować na tę bandę przestępców – oszustów, złodziei, kłamców, zdrajców i morderców, a na dodatek zboczeńców seksualnych. Czyżby niemieckie media w Polsce (TVN, GW-no itd.) poczyniły aż takie spustoszenie w umysłach Polaków? To dlaczego ciągle jeszcze nie ma ustawy o repolonizacji mediów?
(21-05-2019) ~ TYC
Kupa łajzów i zdrajców suwerennej Polski na rynku Oławskim
(07-05-2019) ~ gość
Czyja to twarz taka smutna za plecami Dudy, chyba nie jest przekonany do tych kandydatów, a gdzie nasza oławska Nowoczesna?
(05-05-2019) ~ odp
Przecież z danej listy glosujemy na jednego kandydata , więc ja zagłosuje na Kozakiewicza !
(05-05-2019) ~ popcorn
gosciu, cos czuje, ze Ty nie tylko na Kozakiewicza zaglosujesz ale na wszystkich z jego listy, powodzenia!
(03-05-2019) ~ gość
popcorn ty już swoją elokwencją błysnąłeś na innych forach !
Podtrzymuję , z całej plejady tych kandydatów do UE będę głosować na Kozakiewicza z dwóch przyczyn ; za ten złoty medal dla Polski w tych trudnych czasach totalitaryzmu zdobyty właśnie w kraju komunistycznym a po drugie jego gest miłosierdzia wobec komuny.
(30-04-2019) ~ popcorn
kto tym miłym ludziom podpowiedział żeby w tle ustawić sobie oławskie używane "mydło i powidło" ( sklep ) i "producenta" protez ( stomatolog )?
(30-04-2019) ~ Daniel
Komuna BIS na Oławskim Rynku a w śrut nich skunksy do UE z skorumpowanej i zdradzieckiej PO-KO
(30-04-2019) ~ Polaka
Kozakiewicz zdrajca suwerennej Polski ,na olimpiadzie w Moskwie pokazał gest sowietom ,a teraz idzie wspólnie z potomkami
komunistów jako kandydat w wyborach do UE z ramienia komuny BIS PO, Nowoczesnej ,PSL i PZPR. CO ZA OBŁUDA ZE STRONY KOZAKIEWICZA KOMUSZKA !!!
(29-04-2019) ~ popcorn
gosciu, jak sobie tlumaczysz to, ze Kozakiewicz, ktory startowal juz z AWS, PSL obecnie z odleglego miejsca listy KE bedzie zbieral glosy dla m.in.zajmujacych "wchodzace" miejsca Millera i Cimoszewicza, czlonkow wladz partii ktorej tak pieknie pokazywal swoj gest w Moskwie?
nadal jestes pewien na kogo tak naprawde oddajesz glos?
(29-04-2019) ~ gość
Głosuje na Kozakiewicza za mistrzostwo olimpijskie dla Polski i za wymowny gest, który przeszedł do historii a czym dla Polski mogą się pochwalić inni kandydaci?


OLAWA.TV - Briefing w Oławie kandydatów Koalicji Europejskiej

Podczas briefingu prasowego, który odbył się 24 kwietnia w Oławie kandydaci do Parlamentu Europejskiego przedstawili i podpisali Deklarację Programową Koalicji Obywatelskiej.

WiadomościForum
Relacje video, reportaże i transmisje na żywo wydarzeń powiatu oławskiego.

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | redakcja | mapa strony | reklama | Od 2007 roku YT: olawa24