reklama


Dzień Matkidodano: 22-05-2019
tak nie
podoba mi się:


Subskrybuj


Waszym zdaniem (opinii: 1. )autor:


(30-05-2019) ~ popcorn
Kochana opozycjo.
Wszystkim już wiadomo, że na PiS głosowali tylko niewykształceni, biedni i psychicznie chorzy dlatego ta "faszystowska", "komunistyczna" i "prorosyjska" partia wygrała jedynie o włos.
Wszystkim też podejmującym próbę przedstawienia odmiennego zdania zostanie postawiony zarzut szerzenia nienawiści i herezji co skutkować będzie skargą do admina forum o usunięcie z niego osób naruszających komfortowe samopoczucie tu komentujących.
Jest pięknie i niech tak zostanie.

:)
Komentarze na OSI (opinii: 8. )

(22-05-2019) ~ TVP
Prokurator Piotrowicz szczerze powiedział i ujawnił szokującą strategię PiS: "przekaz TVP może razić inteligentnych, ale jest przeznaczony dla mas"
(22-05-2019) ~ gość
Wykorzystywanie psychicznie chorych do wyborów to skandal. Grupa podopiecznych DPS w Tykocinie miała przy sobie kartki z nazwiskami dwóch kandydatów PiS - Karola Karskiego i Krzysztofa Jurgiela.
Powinny w tym okręgu być powtórzone wybory.
(22-05-2019) ~ popcorn
Nerwowy dzień w pracy? Ważny egzamin lub sesja? Zamiast słodkiego batonika lepiej zjedz garść pistacji!

oczymlekarze.pl/nowosci/1693-pistacje-na-stres
(22-05-2019) ~ D.S.
Wybory to jedyna okazja, która daje nam realną możliwość "wypowiedzenia się" po przez oddanie głosu. Nie rozumiem wiec stwierdzenia "nie idę na wybory". Zawsze jako akt braku zaufania dla wszystkich partii można oddać głos nie ważny. Nawet te nie ważne głosy mają większą wartość niż siedzenie w domu, bo to właśnie sprawia, że wygrywają najsilniejsze partie. Ja także myślałem, że mój głos nie ma znaczenia, mój głos nic nie zmieni ale zmieniłem zdanie - ja chodzę na wybory.
(22-05-2019) ~ - do bikle
To może zamiast się tyle uczyć, czytać setki książek i wbijać do głowy rzeczy często zbędne, wystarczyłoby wziąć się po prostu do pracy ? Drogi bikle, wystarczy tylko chcieć!!! Od narzekania i oczekiwania na to, że jakaś władza coś Ci da … no cóż, można i tak, ale licząc na to można się srogo przeliczyć zagorzały zwolenniku K'15 zapewne. A jak chcesz "wygrać" jak Ci co wyjechali, to czy coś stoi na przeszkodzie?.
(22-05-2019) ~ bikle
Uprzedzając komentarze . Idę na wybory i na pewno wiem na kogo oddam głos. Nie na tych samych od lat partyjniaków.
(22-05-2019) ~ bikle
Ja już wiem - nigdy więcej nie oddam głosu na żadną partię!
Przeżyłem SLD, PO , PSL i PIS - nic się nie zmieniło w moim życiu. Zyję od pierwszego do pierwszego z nedznej wypłaty. Szkoda było się uczyć, robić kursy, podyplomówki jak dobra praca jest dla "swoich " albo za łapówki.
Wygrali ci co zdecydowali się uciec z kraju z rodzinami za granice.
(22-05-2019) ~ SMSM
Nie masz zamiaru iść na te wybory, albo nie wiesz, na kogo masz oddać swój głos? W podjęciu decyzji, po której będziesz mógł spokojnie patrzeć w lustro, pomoże Ci ostatni felieton Rolfa Michałowskiego, opublikowany na stronie „Stanowice-marcinkowice.hpage.com” w rubryce „Aktualności”, pod datą 10 maja b.r.


OLAWA.TV - Dzień Matki

Wybory europejskie już za chwilę...
-> czytaj więcej na OSI - OLAWA.INFO

WiadomościForum
Relacje video, reportaże i transmisje na żywo wydarzeń powiatu oławskiego.

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | redakcja | mapa strony | reklama | Od 2007 roku YT: olawa24